Okresní rada AŠSK Brno-venkov

Okresní rada AŠSK Brno-venkov

36 školních sportovních klubů s 450 členy

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
KFMinifotbal hoši IV. Minifotbal 8.6.2022
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
hřiště UT, sportovní areál Mlýnská, Blansko
ZŠ TGM, Rodkovského 2, Blansko

Poslední aktualizace: 3. 5. 2022 v 22:54

KFVolejbal kat. IV dívky Volejbal 3. 6. 2022
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Šlapanice
ZŠ Šlapanice

Poslední aktualizace: 10. 5. 2022 v 19:49

KFVolejbal kat. IV hoši Volejbal 2. 6. 2022
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Šlapanice
ZŠ Šlapanice

Poslední aktualizace: 10. 5. 2022 v 19:49

KFBasketbal kat. IV hoši Basketbal 27. 5. 2022
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
VFU Palackého, Brno
KR AŠSK ČR JIM a ZŠ Brn, Měšťanská

Poslední aktualizace: 10. 5. 2022 v 19:50

KFBasketbal kat. III hoši Basketbal 25. 5. 2022
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
VFU Palackého, Brno
KR AŠSK ČR JIM a ZŠ Brn, Měšťanská

Poslední aktualizace: 10. 5. 2022 v 19:50

Soutěže, které se teprve uskuteční
Soutěže, které se již konaly
Florbal III. - OF Florbal 19.11.2021
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
tělocvična ZŠ Těšany
ŠSK ZŠ Těšany

Poslední aktualizace: 22. 11. 2021 v 09:46

Florbal IV. - OF Florbal 18.11.2021
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
sportovní hala v Pohořelicích
Lukáš Nápravník

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 10:59

Florbal III. - OF Florbal 11.11.2021
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
sportovní hala v Pohořelicích
Lukáš Nápravník

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 10:59

Florbal IV. - Tišnov Florbal 10.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
sportovní hala Tišnov
Martin Novotný

Poslední aktualizace: 22. 10. 2021 v 12:21

Florbal IV. - Zastávka Florbal 9.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
sportovní hala gymnázia Zastávky
Josef Malý

Poslední aktualizace: 22. 10. 2021 v 12:22

Florbal IV. - Ivančice Florbal 9.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
sportovní hala Ivančicích
Tomáš Chytka

Poslední aktualizace: 22. 10. 2021 v 12:22

Florbal IV. - Mokrá Florbal 9.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
tělocvična ZŠ Mokrá
František Markus

Poslední aktualizace: 22. 10. 2021 v 12:22

Florbal IV. - Pohořelice Florbal 9.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
sportovní hala v Pohořelicích
Lukáš Nápravník

Poslední aktualizace: 22. 10. 2021 v 12:22

Florbal III. - Zastávka Florbal 4.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
sportovní hala gymnázia Zastávky
Josef Malý

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 10:55

Florbal III. - Ivančice Florbal 4.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
sportovní hala Ivančice
Tomáš Chytka

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 10:56

Florbal IV. - OF Florbal 4.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
sportovní hala v Pohořelicích
Lukáš Nápravník

Poslední aktualizace: 5. 11. 2021 v 11:15

KFStolní tenis Stolní tenis 2. 11. 2021
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
víceúčelová sportovní hala, Lipová alej 23
ZŠ Hodonín, Očovská 1

Poslední aktualizace: 9. 11. 2021 v 09:47

Florbal III. - Mokrá Florbal 2.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
tělocvična ZŠ Mokrá
František Markus

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 10:56

Florbal III. - Tišnov Florbal 2.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
sportovní hala Tišnov
Martin Novotný

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 10:57

Florbal III. - Pohořelice Florbal 2.11.2021
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
sportovní hala v Pohořelicích
Lukáš Nápravník

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 10:57

Florbal IV. - Ivančice Florbal 25.10.2021
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
sportovní hala Ivančice
Veronika Šiplová

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 11:02

Florbal IV. - Těšany Florbal 25.10.2021
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
sportovní hala ZŠ a MŠ Těšany
Drahomír Hochman

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 11:02

Florbal IV. - Tišnov Florbal 25.10.2021
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
sportovní hala ZŠ Tišnov Smíškova
Gabriela Ščasná

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 v 11:02

KFAtletický čtyřboj Atletika 21. 10. 2021
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
stadion TJ Lokomotiva Břeclav, Veslařská 2753/1a
Gymnázium Břeclav

Poslední aktualizace: 24. 10. 2021 v 09:24

KFPřespolní běh Přespolní běh 15. 10. 2021
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Brno, Lužánky
Gymnázium Brno, Křenová

Poslední aktualizace: 19. 10. 2021 v 11:33